30 Nisan 2021 0 Yorum

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açan Tesisatçı/Mutfaktan Su Gitmiyor

Acil servis ekibimiz ile mutfak giderleri lavabo tuvalet banyo duş gider boruları da oluşan tıkanıklıkları kırmadan robotla kameralı sistem ile açmaktayiz.
Mutfak gider borusu tıkanıklığı tesisat içerisinde oluşan yağlar yemek artıkları ve benzeri cisimler zamanla donarak katılaşması sonucu tıkanmalar meydana getirir bu gibi durumlarda kimyasal açıcı çok sık kullanılması tavsiye edilmemektedir çünkü basit sürekli boru içerisindeki çantaların yıpranmasına ve sıkıntılarını meydana getirebilmektedir ve daha büyük maliyetleri hepsi yol açabilir.

Avrupa yakası bölgesinde bulunan acil servis ekibimiz tesisatlarınız oluşan tıkanıklıkları gider borularının robotla hiçbir yeri kırmadan açılabilmesi mümkün olup bu tür sorunlar da tekrar etmemesi için kameralı cihaz ile boru gideri içerisine görüntüleme yapılara sorunu tamamen çözmüş oluruz.
Genellikle tıkanıklıklar açıldıktan sonra kamera ile bakılması gerekmektedir aksi takdirde arızanın ve problemin ne olduğunu bilmediğimiz için bu sıkıntı tekrar oluşabilmektedir.

Klozet tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı gider borularından su gitmiyor ise acil kamera sistemimiz ile gelerek kanal borularındaki tıkanıklığı profesyonel ekiplerimizce açmaktayiz.

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×