9 Mayıs 2021 0 Yorum

Mutfak Gideri Açma Fiyatı

Mutfak Gideri Açma Fiyatları

Mutfak pimas açma fiyatı,150_250 Tl Pimaş Açma Fiyatı Tesisatçı Fiyatı,

Mutfak Gideri Açma Fiyatı 150 – 200 TL
Lavabo temizleyici var belirtilmesi gerekir
Kameralı Pis Su Kontrolü Var
Termal Kamera ile Kontrol Belirtilmesi Gerekiyor
Tamir Hizmeti Var

Makine ile mutfak Gider Borusu açma fiyatları olarak Tıkalı Tesisat Pimaş borularını Kırmadan Robotlla açan tesisatçı olarak Evinizde işyerinizde oluşan Lavabo, mutfak Gider Pimaş Tıkanıklığı işlemlerinizi Web sitemizden bize ulaşarak acil servis yazdırabilirsiniz.

Mutfak Gideri Açma Fiyatları olarak Genellikle 150 TL olmakla Birlikte farklı Bir arıza durumu oluşmaması sonucu bizde fiyat alarak hızlı ve o kadar da temiz işçilik Garantisiyle tıkalı Tesisat Lavabo mutfak veya Diğer Pimaş atık su borusu tıkanıklığı problemlerinizi Kısa sürede yapmaktayız.

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açan Tesisatçı olarak Kameralı cihazlarımız ile arıza ve tıkalı ola Pimaş içerisi robotla kırmadan açılarak atık Su borusunun problemsiz şekilde çalışması sağlanır.

Mutfak Pimaş boruları genellikle tıkanmalar atılan yağ veya yemek parçacıklar sonucu içerisinde oluşan kalıp şeklinde yağlar suyun bir zaman sonra görmemesine ve borudan suyun geri gelmesine neden olur.

Tıkanma sonucu evinizin parkelerinizin su altında kalmasına ve hem  haliyle parkelerinizin kabarmasına neden olduğu gibi yüklü miktarda maliyet çıkabilmektedir.Bu yüzden bu Tür Tıkanıklik problemler oluşmadan periyodik bir şekilde Lavabo açıcı kullanmanız sonucu Bu sıkıntılar ile karşı karşıya kalmazsınız.. çünkü bakım ve dikkatli kullandığınız Lavabo Gideri hemde Boru içerisinde oluşan yemek artıkları koku yapması engellenmiş oluyor.Bu tür Koku Şikâyetleri Sürekli Karşı karşıya kaldığımız bir durum olduğu için sizde bu şekilde şikayetiniz var ise ara ara Lavabo açıcılar ve temizleyiciler kullanarak kötü kokuların mutfağınızda oluşmasını engellersiniz.

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×