4 Mayıs 2021 0 Yorum

Kameralı Robotla Lavabo Gideri Açan Tesisatçı

Kameralı robotla lavabo gideri açan tesisatçı.

Robotla Lavabo Açma Fiyatı 150 – Tl
Pimaş temizleme Var
Kameralı Pimaş  Kontrolü Var
Termal Kamera ile Kontrol Belirtilmesi Gerekiyor
Tamir Hizmeti Var

Evlerimize bulunan atık su gider boruları tesisat montaj sırasında dikkatli montaj yapılması gerekmektedir çünkü tesisat boruları suyun akışı l yeterince meyil verilmemesi sonucu sürekli tıkanmalar veya suyun yavaş çekmesi gibi veya lavabolardan kokuların gelmesi neden olabilir çünkü gider boruları lavabo hatları bu dediğimiz titizlikle yapılmadığı sürece sürekli tıkanmalar kokular gelmesi veya suyun yavaş çekmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalırsınız bu çözüm sadece kırmaktan ötürü başka çözüm olamaz. Bu yüzden inşaat sırasında veya tadilat zamanında tesisat hatlarının titiz ve temiz bir işçilik sonucu bu sürü sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir bu önemli faktörler ile problemsiz bir şekilde tesisatlarını çalışır.

Lavabo tıkanıklığı gider borusu tıkanmaları yıllar sonra birikmeleri sonucu tıkanmalara bir kez defa bile olsa ıkanabilir ve normaldir bu çünkü yıllar içinde biriken kıl  vesaire banyo için konuştuğumuz takdirde bu tür sorunlar ve  diğer gider hatları için kullanılan ve atılan parçalar boru içerisine yapışarak zamanla suyun yavaş gitmesine ve tıkanmasını sebebiyet verebilir bu yüzden ara ara da olsa lavabo açıcı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı olarak eskiden en sustası ile açılan veya kırmaya neden olan borular günümüzdeki makine yardımı robotla Bor içerisinde atılmış büyük parçalar dahi vb bez vs cisimler de olsa makine açma robotu ile sorunsuz çözülebilir. Mutfak lavabo oradaki gider borularındaki tıkanmaları ise genellikle yağlanmalar sonucu ve atılan yemek artıkları Boru içerisinde donarak tıkanmalara sebebiyet verir. Mutfak gider hatları diğer hatları nazaran daha zor açılmaktadır çünkü boru içerisinde kalıp şeklinde oluşan yağlar zor çözüldüğü için kimyasal asit dahi kullansanız açılması mümkün olmayabiliyor.

Tıkanıklıkları lavabo gider açma robotu ile makine ile temizlendikten sonra kimyasal ilaç uygulama yapılarak bol içerisi daha temiz olması sağlanır aksi takdirde bu tıkanıklık birkaç ay sonra tekrar edebilir bu yüzden kaliteli ve temiz bir işçilik istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lavabo giderleri amanla boru içerisi kayganlaşma özelliğini kaybederek yabancı cisimlerin yıl mallarını yapışmalarina ve Gider Borusu pimaşı daralması sonucu sürekli tıkanmalar meydana gelebilir. Mutfak gideri lavabosu açan tesisatçı olarak tesisat borularının en Küçük çapta olması sonucu daha kolay tıkanmalar oluşur bu yüzden boru icleri tıkanmadan veya dolmadan ara ara temizleyici maddeler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Lavabo tıkanıklığının da açmak için öneriler

Mutfak lavabo giderleri suyun yavaş çekiyorsa marketlerde satılan lavabo açıcılar ile temizlenebilir.

Bir diğer tıkanık açma yöntemi ise mutfak lavabosuna pompa kullanarak açılması sağlanabilir.

Banyolarda ise yer süzgeci banyo duş gideri lavabo gideri bölümleri karbonat dökülerek temizlenmesi ve kıl vesaire gibi durumları çözerek tıkanıklığın açılması sağlanabilir.

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×