15 Kasım 2021 0 Yorum

Cihazlı Su Tesisatçısı Kameralı Tesisatçı

Kameralı Tesisatçı

Cihazlı Su Tesisatçısı Kameralı Arıza Tespiti
Kameralı Su Tesisatçısı olarak cihazla Kırmadan yeri Tespit edilerek su sızıntısının kaynağı bulunduktan sonra bölgesi açılarak tamiri yapılır.
SU Tesisatçısı Cihazlı Tesisatçı olarak İstanbul genelinde Avrupa yakası olarak ilçelerinde servis hizmeti vermekteyiz.
Tesisat Su kaçakları genellikle sıcak su borusu patlamasi olarak Karşımıza çıkmaktadır.bunun en büyük nedeni ise borularda ki aşınmalar da ve özelliğini kaybetmiş Tesisat boruları su sızıntılarını meydana getirmektedir.Genellikle fayans kalebodur parke altında olan ve su sızıntıları Kaçakları meydana gelen akıntılar Gözle görülemeyen durumlarda problemler çözümü bir hayli zor olsa da yeni sistem ve kameralı cihazlarla tespiti yapılması mümkün olup Kaçak olan bölge sadece açılarak tamiri en az Zaman ve maliyetle çözümlenmis olmaktadır.
Su kaçakları sızıntıları birçok faktörden oluşabilmesi ve ev veya iş yerlerinde bulunan tesisat sistemlerinin birden fazla olması Tesisat kaçakları da bir hayli o kadar çözümlenmesinde zor duruma gelebiliyor.Bu yüzden Akustik dinleme cihazı veya atık Su giderlerinde oluşan Pimaş Borusu çatlağı veya kırığı veyahut diğer su sızıntısı ise kaloriferi tesisat sistemlerindeki su Kaçakları Olarak karşımıza çıkıyor.
Su Kaçakları Alt kattaki dairenin şikayet üzerine ancak farkına varabilirsiniz çünkü yüzeyde hiçbir belirti vermeyen su sızıntısı alt kattaki dairenin tavanindan su akması ile belirti verir .
Su Kaçakları meydana geldikten sonra genellikle su vanası aç kapa yaparak tesisat kaçağınız var Yok mu diye basit bir detay ile anlayabilirsiniz.Bazen ise çok küçük Su Kaçakları bu şekilde anlaşılmaya bilir bu yüzden cihaz daha net ve kesin çözüm olarak çalışma yapılabilir.
Sizinde Su tesisatı ile ilgili bir problem sorun yaşıyor iseniz bu tür tespitler yapabilir veya bizimle irtibata geçerek servis hizmeti alabilirsiniz.

Kameralı Tesisatçı

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×