30 Nisan 2021 0 Yorum

Bahçelievler Soğanlı Su Tesisatçısı Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Soğanlı su tesisatçısı size en yakın tesisatçı olarak hizmet vermektedir.
Bahçelievler su tesisatçısı evinize oluşan su tesisat borularını patlaklarını ve Su kaçaklarını kırmadan cihaz ve robotlar ile onarımın gerçekleştirebilmektedir. Su tesisat arızaları gibi durumlarda bizi arayarak hızlı servis ağımız ve yakın olması avantajıyla hızlı bir şekilde gelecektir.
Su tesisat kaçağı tespiti cihazı led tespiti akustik ve termal kamera olarak fayans ve kalebodur parça altında oluşan su kaçaklarını kırmadan robotla tescili sadece noktasal bölgesi açıları onarimı yapılır.
Bahçelievler Soğanlı su tesisatçısı hizmetiyle sıcak soğuk su tesisat tıkanıklığı banyo mutfak tesisat onarımı mutfak gideri banyo lavabo tıkanıklığı gibi arızaları hızlı bir şekilde kırmadan yapmaktayız.
Su tesisatçısı olarak damlayan musluk tamirleri atık su borularındaki yağlanmalar Pimaş borusundaki kırık veya çatlaklardan ötürü su sızıntıları beat diğer tesisat musluk arızaları gibi birçok tesisat tamirlerini kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.[rev_slider alias=”energy”][/rev_slider]

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×