5 Haziran 2020 0 Yorum

Kameralı Su Tesisatçısı/ Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

İstanbul Avrupa yakasında bulunan acil Mutfak pimaşı Lavabo Tıkanıklığı Açan Tesisatçı olarak Hızlı servis ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mutfak Pimaşı Açma 150 – 200 TL
Temiz Su Kontrolü Sadece su sızıntısı Var ise
Kameralı Pis Su Kontrolü Var (Görüntüleme)
Termal Kamera ile Kontrol Belirtilmesi Gerekiyor
Tamir Hizmeti Var

bulunan servisimiz evinizde oluşan gider problemlerini tıkanmaları makine ve robotlar ile Boru içerisindeki tıkanmaları kolaylıkla açabilmektedir. tıkalı pimaş boruları içerisinde oluşan tortu yağ yemek artıkları  makine ile temizleyerek tıkalı olan bölgenin açılmasını sağlamaktadır.

Tıkanan lavabo giderleri suyun geri taşmasına veya suyun yavaş çekmesine nedenlerden olup belirtiler vermeye başlar. Çünkü tam olarak su akışı sağlayan boru yavaş gitmeleri veya fokurdamalar neden olur acil müdahale edilmediği takdirde bir zaman sonra veya birkaç gün sonra suyun hiç gitmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Atık su gider problemleri genellikle işyerlerinin mutfak bölümlerinde oluşmaktadır çünkü dikkatsiz kullanılan ve sürekli dökülen yemek artıkları ve yağ kalıntıları tesisatın tamamen tıkanmasına dahi yol açabiliyor bu yüzden aralıklarla lavabo açıcı kullanarak bu tür sorunlardan karşılaşmamız mümkün olur.

Genellikle su tesisat ustaları dikkatsiz yapmış olduğu boru meyilini çok geçmeden suyun yavaş gitmesini veya suyun geri teperek mutfağın dolaplarının içerisine dolmasına ve tesisat suyunun geri gelmesine neden olur.

Sıklıkla karşılaştığımız bu durumlar yukarıda belirttiğim gibi genellikle dikkatsiz kullanım ve usta hatası sonucu bu tür problemler ortaya çıkmaktadır çünkü eski bina değil yeni binalarda dahi olmaktadır inşaat yapım aşamasında en önemli faktörlerden biri de su tesisat bölümüdür çünkü günlük hayatımızın vazgeçilmez olan su her alanda oluşmakla birlikte olması dahi ve 5 dakika suyun olmaması ne kadar korkunç verici bir durum değil mi bu yüzden hem su tesisatının hem atık su tesisatının profesyonel ekip ve kaliteli malzeme ile yapılarak uzun yıllar bu tür problemlerle karşılaşmamanız en iyi durumlar arasında bir tanesi olabilir. Avrupa yakası bölgesinde olan servisimiz acil servis ekibi olup tıkalı tesisat arızalarını hızlı ve pratik bir şekilde en uygun fiyata açılmaktadır.

 

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×