SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı, temiz su tesisatında, pis su borularında ya da kombi kalorifer borularında su sızması sonucu oluşan tesisat problemidir. Kameralı ve akustik cihazlarla evde oluşan su sızıntısı ve su kaçağını kırmadan bulma işlemine su kaçağı  tespiti denir. Su kaçaklarında çok geç kalmadan su kaçağı tespiti yaptırmanız her anlamda fayda sağlar. Su sızıntısı ve su kaçağı artık cihazlarla bulunduğundan hem kolay olmakta hem de kırma dökme olmamaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti onarımı ve su sızıntısını kırmadan cihazla bulma becerisi usta ve cihaz ikilisi ile olur.

Su kaçağının tespit edilebilmesi için su kaçağı tespit ve onarım ustası arızayı su kaçağı arama cihazı ile arayıp bulmalıdır. Su tesisatındaki su kaçağı, kırmadan noktasal su kaçağı bulma uygulamasına imkan veren su kaçak tespit cihazı ile yapılmalıdır.

Cihazla su kaçağı tespiti demek bir dairede hem dinleme cihazı ile su kaçağı bulma hem de kameralı su kaçak tespiti demektir. Cihaz olmadan su kaçağı tespiti yapılması olanaksız olup kırma dökme demektir. Su kaçağı tespiti ve tamiri için elbette pratik uygulama imkanı veren teknolojik cihazlar kullanılmalıdır.

Mutfaktan Alt Kata Su Arızası Bulma

Su arızası tespiti su arızası bulma su tesisat arızası tespiti Kameralı Tesisatçı olarak Banyodan mutfaktan veya bina bina boşluğundan gelen su sızıntılarının alt kata verdiği

Detaylar »
Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×