Service Details

Tıkanan atık su borularına genelde geçici yöntemler ararız ancak bir zaman sora tekrar ortaya çıkar buda daha fazla paranızın çıkmasına neden olur.Sürekli tıkanan borularınız varsa pimaş yıkamanın sizin için en iyisi olacağını belirtmek isteriz.

Pimaş yıkama tesisatın hangi bölümünde sorun varsa orada yapılır.
Örneğin;Tuvalet gideri,Mutfak gideri,Yağmur gider borusu,Bahçe gider boruları ,Bina ortak alan gider boruları gibi yerlerde pimaş yıkama yapılarak tıkanmaların ve kötü kokuların olması engellenir.

Atık su borusundaki yağlar lavabo açma, kanal açma robotu ile açılır. Ardından kamera ile görüntüleme yapılarak boru içerisindeki yağları ve yabancı cisimleri basınçlı pimaş yıkama makinesi ile temizlenir.Basınçlı makine ile foseptik yani rögar içerisine gönderilerek hem tıkanmamasını sağlar hem de kötü kokuların gelmesini önler.
Pimaş yıkama işlemleri sonucunda sürekli tıkanan atık su tesisatınız temizlenerek sorununuz garantili bir şekilde halledilir.Böylece dairenizde oluşan kötü kokulardanda kurtulmuş olursunuz.

PİMAŞ YIKAMA FİYATLARI

Pimaş yıkama fiyatları dairenizin metrajı ve yapılacak işlem durumuna göre fiyatlandırılır.
Apartman dairelerinde mutfak pimaşı yıkama fiyatları 300 tl ve 700 tl arasında değişebilmektedir.Çünkü fiyatlandırma boru hattı mesafesine göre yapılarak ücrek belirlenir.
Tuvalet pimaşı yıkama fiyatları 500 TL ve 1500 TL arasında değişmektedir. Tuvalet gider borusu pimaşı yıkaması yapılırken öncelikle kimyasal lavabo açıcı dökülerek tesisat kireçlenmeleri veya boru içerisinde oluşan yabancı cisimler yumuşatılır. Sonra basınçlı yıkama makinesi ile boru içerisinde yılların vermiş olduğu kireçlenme ve boru içerisine yapışan sürekli tıkanmaya sebep olan cisimler yıkama yapılarak temizlenir. Böylece pimaşlar ilk günki tertemiz halini alarak sizin için kabus olmaktan çıkar.

Pimaş yıkama önerilen daire veya apartmanlarda boru içerisi müşteriye kamera ile gösterilerek bilgi verilir bu bilgi sonucunda gerekli önlem alınarak çözüm sunulur. Bu gibi işlemler firmamız tarafından yapılmakta olup yapılan her iş için Garanti verilmektedir. Çünkü garantisizbir işlem bir zaman sonra aynı problemler yaşatabilmektedir.Buda cebinizden fazla para çıkmasına neden olmaktadır.

Garantili ve güvenilir bir işlem için bize ulabilir bigi ve randevu alabilirsiniz.

our offer

Latest Pricing Plan

Regular Plan

$45.99

 • 1/2 ounce Flowers

  1 Oil cartage

  1 vaporizer

  1 Cannabis Napkin Pack

  1 Pack of seeds

  1 Organic Hemp pack

Choose Plan

Premium Plan

$95.99

 • 1/2 ounce Flowers

  1 Oil cartage

  1 vaporizer

  1 Cannabis Napkin Pack

  1 Pack of seeds

  1 Organic Hemp pack

Choose Plan

Gold Plan

$105.99

 • 1/2 ounce Flowers

  1 Oil cartage

  1 vaporizer

  1 Cannabis Napkin Pack

  1 Pack of seeds

  1 Organic Hemp pack

Choose Plan

get a quote

Looking For Organic Marijuana & Trusted & Health Care ?

Don't Hesitate To Contact With Us

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×