14 Ekim 2019 0 Yorum

MUTFAK GİDER BORUSU YIKAMA İŞLEMİ VE FİYATLARI

MUTFAK GİDER BORUSU YIKAMA İŞLEMİ VE FİYATLARI
Müşterilerimiz aradığında genellikle sürekli tıkanan lavabo giderleri ile problemler yaşadıklarından kesin ve net çözüm bulma yöntemini gitmek isterler. Çünkü sürekli tesisat giderleri hem yaptığınız işin aksamasına hem de cebinize zarar vermektedir. Bu yüzden kesin ve net çözüm olan gider, pimaş yıkama işlemi borunun içini ilk günkü gibi temiz olmasını sağlayan bir temizleme ve yıkama sistemidir.
Gider pimaşları yıkama işlemi öncelikle kamera ile görüntüleme yapılarak arızanın nasıl bir problem olup ve en yakın zamanda nasıl çözüme kavuşacağını görebilmek için kamera ile tespit edilir.
Tespit işlemi yapıldıktan sonra 200 bar basınçlı pimaş yıkama makinesi ile tesisat borusu içerisinde yer alan mutfak yağları, yapışan yemek artıkları, zamanla boru içerisini tıkayan ve sürekli tıkanmaları meydana getiren yabancı cisimler yıkanarak temizlenir.
Pimaş yıkama makinesi ile boru içerisinde ana hatta kadar yıkama yapılarak borunun ilk günkü gibi tertemiz olması sağlanılır. Tekrar kamera ileri görüntüleme yapılarak size teslim etmekteyiz.
Bu yıkama sonrasında mutfak ve lavabo gider borularında önceden oluşan kokular temizlik sonrasında artık oluşmayacağı için hem tıkanma problemi çözülmüş olur hem de kötü kokuları lavabodan dairenize gelmesini engellemiş olursunuz.
Pimaş gider borusu yıkama işlemleri bu şekilde yapılmaktadır. Firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu sistemi ile size gün ve saat verilerek arıza çözümü için hizmet vermekteyiz.
Diğer atık su giderleri aynı işleme tabidir.

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×