30 Nisan 2021 0 Yorum

Bahçelievler Yenibosna Su Tesisatçısı Cihazla Su Kaçağı Bulma Arıza Tespit

Bahçelievler Yenibosna su tesisatçısı su kaçağı tespiti su borusu tesisatı arızası gibi Tesisat problemlerinize kameralı akustik cihazlar ile tespiti yapılarak onarımı sağlanir.
Yenibosna en yakın tesisatçı olarak acil servis hizmetlerini bizimle iletişime geçerek tesisat servis hizmetini hızlı bir şekilde alabilirsiniz.
Tesisat tamirleri arızaları acil olarak yapılması gereken kategoride olup Arzu en kısa zamanda yapmak evinizde oluşacak tahribatı ve alt kattaki dairenin daha az hasarlı onarılmış olacaktır. Yenibosna su tesisat sızıntıları bazen tesisat borularının olmayıp gider problemlerin de meydana gelmektedir suyu her kullanisinizda da gideri dökülen sular ve zamanla yıpranmış boru ekleri ve cantalar su sızıntılarını meydana getirerek sürekli dualarınızın kabarmasına parkelerin şişmesine veya banyo kapılarınızı kasalarında şişmeleri sürekli evin içerisinde rutubet nem olması neden olabilmektedir bu gibi durumlar karşısında termal kamera ile ıslaklığı nasıl yol izlediği ve bazen gözle görülmeyecek kaçakları bulup onarım yapılarak cüzi miktarlarla problemler çözümlenir.
Yenibosna su tesisatçısı olarak kombi tesisat bakımı kalorifer tesisat su eksiltmesi Tıkalı lavabo açma kombi temizliği tipi tesisat arızalarınızı bakımını yapmaktayız. Sizde eğer bu tür sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız bizi arayarak servis yazdırabilirsiniz.[rev_slider alias=”energy”][/rev_slider]

Mutfak Gideri Tıkandı Su gitmiyor

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×