30 Nisan 2021 0 Yorum

Bahçelievler Soğanlı su tesisatçısı ve lavabo gideri tıkanıklığı açan tesisatçı

Bahçelievler lavabo tıkanıklığı açan servis olarak evinizde veya işyerinizde oluşan tıkanmaları gider borusu nasıl geri gelmeleri veya suyun üstümüzü durumlarınız var ise kameralı robot cihazları ile kırmadan Gider Borusu içerisine gönderilerek tıkanıklık sıkıntısız bir şekilde açılarak suyun gitmesi sağlanır.
Genellikle bu tür problemler en alt katta Bodrum katlarda olmak da birlikte sürekli tıkanmalara neden olur bunun en büyük nedeni ise üst kattan atılan cisimlerin boru içerisinde yığılarak en yakın gider boğazından çıkmaktadır.
Genellikle tıkanmalar tuvalet borusu için konuşursak her ıslak mendil ve erimeyen peçete örnek verebiliriz.
Veyahut mutfak derinden gelen sular ise dikkat et kullanılan mutfak eşyaları lavabolara dökülmez sonucu ve yemek artıkları dökülmesi birçok nedeni bir araya koyduğumuzda mutfak giderinin tıkanmasını önüne geçilemeyecek bir durum olabilir ve sürekli evinizi veya işyerinizi mutfak yağı suyu basması neden olabilir.
Bu tür problemler yaşamamak için gider borularınızın temizleyici kostik ve lavabo aç periyodik olarak kullanarak tıkanmaları az da olsa önüne geçmiş olabilirsiniz.

Call Now Button
×

Bize WhatsaApp ile Ulaşabilirsiniz

×